Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Костянтин Павлов новий міський голова Кривого Рогу ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Вибори 2020

3.8
(4)

На виборах у Кривому Розі за крісло мера у другому турі перемагає кандидат від ОПЗЖ Костянтин Павлов, який з незначним відривом виграє у провладного кандидата від “Слуги Народу” Дмитра Шевчика.

Станом на 2:00 відомо, що у Тернівському, Саксаганському, Центрально-міському районах міста за даними паралельного підрахунку – перемагає Костянтин Павлов. У Центрально-Міському районі Кривого рогу нинішній член виконкому набирає 12619 голосів. Кандидат що представляє команду президента Дмитро Шевчик набирає лише 9389 голосів.  У Довгинцівському районі станом на 2:30 теж здалися всі дільниці остаточні цифри не відомі проте перше місце за Павловим. Схожа ситуація і по іншим районам міста.

За нашими прогнозами остаточний результат підрахунку голосів стане відомий ближче до 8:00. Ми прогнозуємо відрив Костянтина Павлова від Дмитра Шевчика в межах 5-ти тисяч голосів виборців Кривого Рогу.

Станом на 4:00 у Тернівському районі Кривого Рогу всі дільниці були пораховані та прийняті місцевою ТВК. Згідно з показників за Костянтина Павлова 12678 голосів. За Дмитра Шевчика 10939 голосів. З мінімальним відривом у Тернівському районі перемагає Костянтин Павлов.

Вас може зацікавити новина:  Данні екзитполів. чи справдились вони?

Вас зацікавить: Явка продовж дня виборів у Кривому Розі за посаду мера міста

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!