Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Коронавірус у Кривому Розі відступає? За добу виявили лише 9 випадки, а одужало 112

Кривий Ріг пандемійний

5
(1)

У Кривому Розі за останню добу станом на ранок 27-го грудня виявлено лише 9 нових випадків хвороби на коронавірусну інфекцію covid-19. При цьому вилікувалось усього за добу 112 пацієнтів. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ з офіційними даними наданими міським протиепідеміологічним штабом.

У Кривому Розі за останню добу захворіло в 10 раз менше ніж вилікувалось. Про покращення епідеміологічної ситуації розповідає наш сайт новин Кривий Ріг ПОСТ. Проте фахівці говорять, що рано свідчити про відступ коронавірусу. Медики стверджують що позитивна динаміка — це наслідок вакцинації населення.Станом на рано 27-го грудня у місті виявили 9 нових хворих на covid-19, проте вилікувалось аж 112. За добу виявлено 7 летальних випадків  через ускладнення пов’язані з коронавірусом.

Вас може зацікавити новина: У Кривому Розі з вікна гуртожитку випав чоловік і лишився живий

Наразі у лікарнях Кривого Рогу з діагнозом коронавірус  covid-19 підтверджених ПЛР тестуванням 621 пацієнт з них 68 мешканці Криворізького району Дніпропетровської області.

Усього побороло страшну недугу в Кривому Розі  за весь час пандемії 32 583 осіб. Не змогли пережити covid-19  2 198 пацієнти.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів