Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Консультативний центр “Бахмутський район єднає” допомагатиме переселенцям в Кривому Розі

Новини Кривого рогу

5
(1)

Консультативний центр підтримки переселенців “Бахмутський район єднає” відкрив свої двері в Кривому Розі, що знаходиться на Дніпропетровщині, 3 серпня. Ця важлива ініціатива стала можливою завдяки зусиллям керівника Ради оборони міста Олександра Вілкула. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Основна мета роботи центру полягає в наданні підтримки і допомоги переселенцям з Бахмутського району, які змушені були покинути свої домівки через конфліктну ситуацію в Україні. У цьому центрі людям будуть надавати гуманітарну допомогу, медичні послуги, а також юридичну та психологічну підтримку. Професіонали у сфері соціального захисту, пенсійного забезпечення, освіти та зайнятості стануть поруч із переселенцями, допомагаючи їм адаптуватися на новому місці проживання.

Адреса центру – проспект Гагаріна, 27, Саксаганський район. Для отримання додаткової інформації та консультацій звертайтесь за номером телефону: 099 137 51 19.

Зазначимо, що до початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України налічувалось приблизно 220 тисяч мешканців Бахмутського району. На жаль, через конфлікт більшість з них змушені були залишити свої домівки, і зараз у Кривому Розі перебуває лише приблизно 30 тисяч переселенців.

Слід зазначити, що у Кривому Розі вже працюють два гуманітарних хаби для переселенців з Донбасу, а саме “ЯМаріуполь” та “Кривий Ріг. З Бахмутом у серці”. Також функціонують хаби для переселенців з Херсонщини, що вказує на важливість та необхідність таких установ у наданні допомоги постраждалим від війни та конфліктів.

Цей новий Консультативний центр підтримки переселенців є ще однією вагомою ініціативою, спрямованою на допомогу постраждалим та вразеним від конфлікту, і може стати важливим ресурсом для соціальної реабілітації і підтримки тих, хто потребує допомоги та підтримки у важкі часи.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!