Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Конституційний суд України легалізував хабарників і корупціонерів

5
(1)

27-го жовтня у вівторок конституційний суд України відмінив ряд законі, що покликані боротись з корупцією і зловживанням влади.

Конституційний суд України відмінив закони про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, електронне декларування доходів чиновників. Це те, чим на передодні місцевих виборів – пишався президент України родом з Кривого Рогу Володимир Зеленський.

Що це значить для рядового українця? Те  що всі ті чиновники які грабували бюджети і збагачувались на цьому – тепер спатимуть спокійно. Адже тепер, державні службовці, електронні декларації не зобов’язані подавати, а значить і звітувати звідки в них за копійчану зарплату великі прибутки, теж не треба.

Крім цього, всі справи, а це сотні, за незаконне збагачення чиновників, зокрема взятих з тих же декларацій – будуть закриті. Тобто якщо ти вкрав з бюджету грошей і це всі знають – тобі нічого не треба боятись ти в законному руслі. Фарс скажите? Ні це судді конституційного суду України.

Відзначимо! Що 2 члена конституційного судумали кримінальні  справи за те ж незаконне збагачення.

У адміністрації Президента України Володимира Зеленського, вже встигли відреагувати на скандальне рішення. Вони назвали це фарсом і провокацією, адже до розгляду не було запрошено представників Верховної Ради України, що є вперше в судовій практиці цього суду.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

80%
Awesome
  • Design
Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів