Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кому вигідно? У Кривому Розі чергове викриття продажу контрафактних цигарок

Кримінальний Кривий Ріг

0
(0)

У місті Кривий Ріг правоохоронці здійснили успішну операцію щодо боротьби з незаконним обігом тютюну та алкоголю. Під час обшуку магазину, який провели співробітники поліції 27 квітня, було виявлено значну кількість нелегальних товарів. Майже 11 тисяч пачок цигарок та понад тисяча пляшок горілки та лікеро-коньячних напоїв без марок акцизного збору були вилучені правоохоронцями.

Цілісність операції підтверджується фактом направлення всього вилученого товару на експертне дослідження з метою подальшого розслідування. Згідно з ухвалою слідчого судді, обшук був проведений у рамках кримінального провадження за статтею 204 Кримінального кодексу України, яка стосується незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування підакцизних товарів.

Кому вигідно? У Кривому Розі чергове викриття продажу контрафактних цигарок

Наразі особа, відповідальна за цей правопорушення, встановлена. Після проведення всіх необхідних експертиз вона буде повідомлена про підозру та відповідно до закону притягнута до відповідальності. Цей ефективний крок поліції Кривого Рогу служить як попередження для тих, хто порушує закон та спробує займатися незаконним обігом алкоголю та тютюну.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів