Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Комісія Криворізької РДА розглянула проблемні питання села Новоселівка

Новини Криворізького району

4
(152)

25-го листопада Криворізька районна державна адміністрація провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій. В ході були підняті питання, відшкодування коштів жителям села Новоселівка які потерпають від техногенної катастрофи продовж 30 років.Про це раніше повідомляв сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій за головуванням заступника голови Криворізької райдержадміністрації Сергія Проходи підняла важливе питання відшкодування втрат власникам землі та землекористувачам с. Новоселівка, пов`язаних з вилученням у них земельних ділянок, яким завдано шкоди від інтенсивного техногенного впливу гірничорудних підприємств Кривбасу. Нагадаємо, що рішення про відселення громадян прийняла Верховна Рада першого скликання.

На весні робоча група з цього питання робила виїзне Засідання у селі Новоселівка де були обговорені проблемні питання. Про це повідомляв Кривий Ріг ПОСТ раніше у своїх публікаціях.

Комісією Криворізької РДА було вирішено рекомендувати виконкому Новолатівської сільської ради наступного року здійснити відшкодування, залучивши для цього бюджетні та позабюджетні кошти в рамках діючих нормативних актів. Повідомляють у пресслужбі РДА.

Члени комісії також затвердили План залучення сил та засобів Криворізького районного гарнізону на пожежі, надзвичайні ситуації, аварії й стихійні лиха в районі; схвалили персональний склад районного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та перелік місць обігріву в зимовий період 2021-2022 рр. Було розглянуто й інші питання.

.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!