Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Комбінат АрселорМіттал Кривий Ріг готується до відновлення виробничих потужностей

5
(2)

30-го березня стало відомо, що металургійний гігант “АрселорМіттал Кривий Ріг” готується до відновлення виробничих потужностей. Про це йдеться в офіційному повідомленні криворізького комбінату розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

“Після вимушеної зупинки в березні “АрселорМіттал Кривий Ріг” готує доменну піч №6 до запуску. За умови, що військові дії не загострюватимуться і не загрожуватимуть постачанню сировини та енергоносіїв, компанія розглядає можливість запустити ДП №6 вже у квітні. її стабільної роботи компанія створить незалежний енергоострів в інфраструктурі та системі комунікацій підприємства. Це необхідно для того, щоб у разі раптового припинення постачання електроенергії, природного газу чи води не допустити зупинки печі та незворотного руйнування обладнання”, – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Згідно з повідомленням, відновлення виробництва “АрселорМіттал Кривий Ріг” відбуватиметься поетапно, щоб забезпечити максимальну безпеку працівників, які працюють в умовах постійних повітряних тривог.

При цьому, оскільки порти Одеси та Миколаєва заблоковані, компанія має ефективно переорієнтуватися на вантажоперевезення залізницею та налагодити постачання вугілля та іншої критичної для виробництва сировини.

“Наразі підприємство докладає максимальних зусиль для того, щоб зберегти трудовий колектив та забезпечити належний рівень соціальної підтримки. У квітні “АрселорМіттал Кривий Ріг” виплачуватиме заробітну плату в повному обсязі всім працівникам, задіяним на виробництві або в режимі дистанційної роботи, а також усім працівникам, залученим до складу ЗСУ або територіальної оборони. Ті, хто після припинення виробництва перебувають на вимушеному простої, отримують 2/3 окладу”, – йдеться у повідомленні.

Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ повідомляє 3 березня міжнародний холдинг ArcelorMittal вирішив призупинити виробництво сталі на “АрселорМіттал Кривий Ріг” для забезпечення безпеки працівників та активів.

Вас зацікавить новина: На водоймах Дніпропетровщині заборонили вилов риби та використання будь-яких човнів

95,1283% акцій комбінату належить компанії Mittal Steel Germany GmbH, яка входить до складу міжнародного холдингу Arcelor Mittal.

“АрселорМіттал Кривий Ріг” є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні, що спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема арматури та катанки.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів