Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Коли школярі Кривого Рогу повернуться за парти – розповіли в управлінні освіти

Кривий Ріг освітній

5
(1)

Стало відомо коли школярі Кривого Рогу відновлять навчання у штатному режимі. Про це розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Як повідомляють у виконавчому комітеті Криворізької міської ради — школярі повернуться до очної форми навчання з понеділка 24-го січня. Про це розповіла начальник управління освіти виконкому міськради Кривого Рогу Тетяна Кріпак. Чиновниця розповіла, на відео про причини дистанційного навчання дітей шкіл з 19 по 21 січня.

Вас зацікавить новина: СБУ в Кривому Розі затримали псевдо терориста, що за допомогою російських спецслужб повідомляв про мінування коледжу…

Нагадаємо, що рішення про дистанційне навчання дітей було прийнято комісією з надзвичайних ситуацій Кривого Рогу. Про це раніше повідомляв сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На початку було рішення про переведення на дистанційне навчання всіх навчальних закладів Кривого рогу, проте згодом в міській раді уточнили, що онлайн навчатимуться лише школярі міста. Викликано таке рішення було через постійні повідомлення про мінування навчальних закладів міста Кривий Ріг, що с унеможливлювало повноцінне навчання дітей у школах.

Вам також буде цікаво: Засуджений неповнолітній повідомив про мінування СІЗО у Кривому Розі

Начальник управління освіти виконкому Криворізької міської ради Тетяна Кріпак

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів