Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Коли очікувати підняття вартості проїзду в маршрутках Кривого Рогу до 10 гривень

Новини КРивий Ріг

5
(1)

Нещодавно на сайті міської ради Кривого Рогу з’явився проєкт рішення Виконавчого комітету, де планується підвищити граничну вартість проїзду в маршрутних таксі до 10 гривень. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Опублікований проєкт рішення  на сайті міської ради Кривого рогу пропонує збільшити граничну вартість проїзду до 10 гривень у маршрутках міста. Нагадаємо, що на початку грудня місяця усі перевізники Кривого рогу підвищили вартість проїзду до 8-ми гривень замість 7-ми. Тепер Виконком Криворізької міської ради хоче зробити можливість вартості проїзду в приватному громадському транспорті до 10 гривенька одну проїжджання.

Вас зацікавить новина: Суд відправив за ґрати підозрюваного у вбивстві жінки в Апостолове

За інформацією сайту новин Кривий Ріг ПОСТ від анонімного джерела у владі Кривого Рогу — цією зимою не планується підвищувати вартість фактичного приїзду.Це стала практика коли перевізникам дають граничну вартість ціни, а потім за домовленістю підвищують ціну на проїзд поза окремим проєктом рішення. Бо це зробили в грудні 2021 року.  Наше джерело в виконкомі міської ради Кривого Рогу запевняє, що ціни на проїзд до майбутніх виборів міського голови Кривого рогу збільшуватись не планують.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів