Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Хід реконструкції вулиці Едуарда Фукса у Кривому Розі

Велике будівництво

5
(1)

У Кривому Розі продовжується заміна дорожнього покриття на головній вулиці імені Едуарда Фукса Покровського району міста Кривий Ріг. Робітники вже закінчили укладку зливної каналізації та почали укладати новий асфальт.

Зараз вулиця Едуарда Фукса у Покровському районі Кривого Рогу нагадує великий будівельний майданчик. Через заміну дорожнього покриття ускладнено рух автомобілів та громадського транспорту. Рух тролейбусів через цю вулицю взагалі припинений.

На разі з перехрестя вул. Едуарда Фукса та Підбільського будівельники почали укладати асфальтне покриття, перед цим змонтувавши зливну каналізацію. На разі вкладається тільки одна половина дороги напрямком в бік Кресу.  Встановлено роздільну смугу таку, як по вулиці  200-річчя Кривого Рогу.

На пішохідних переходах з обох боків встановлені дерев’яні містки через вириті канави технічного призначення. Частково встановлені бордюри та зроблено технічні кишені для паркування автомобілів.За оціночним судженням, облаштування виконане на 25%.

Нагадаємо, що ремонт проводиться коштом Дніпропетровського обласного бюджету у рамках програми Президента “Велике Будівництво”.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!