Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Хабарів на 3 мільйони гривень, 8 затриманих поліцейських – в Кривому Розі ДБР провело спецоперацію

Новини Кривий Ріг

4.2
(5)

Ціла спецоперація розгорнулась сьогодні 3-го дистопада у Кривому Розі по затриманню чиновників поліції. З неофіційної інформації відомо що на хабарництві попалилися 8 осіб однієї схеми суми називають інсайдери в 3 мільйони гривень.

Як одним з перших вже повідомляв наш сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ   про те,  що у Кривому Розі за хабар у 20 тисяч доларів затримали в.о керівника одного з підрозділів криворізького районного управління поліції Андрія Коптєва.  Спец операцію проводили працівники ДБР підрозділу ДВБ.

Усього затримано на давання хабарів 8 осіб серед них і заступники вище вказаного Андрія Коптєва. Проте це не офіційна інформація, яку наш сайт новин Кривий Ріг ПОСТ збирав з різних джерел.

З наших даних слідство велося продовж 3-х місяців і розроблялась дана злочинна схема отримання хабарів. Є також інформація про те, що серед затриманих є працівник Широківського райвідділку.

На разі просочується з різних джерел інформація, про те, що слідчі ДБР планують затримання начальника сектору реагування Криворізької національної поліції України Дмитра Шпаковського. Повідомляє телеграм канал “Черти Кривого Рога”. За різними не офіційними даними посадовець у відпустці й у місті Кривий Ріг його немає. Проте ми також перевіряємо цю інформацію і підтвердження чи спростування її буде у наших наступних публікаціях.Хабарів на 3 мільйони гривень, 8 затриманих поліцейських - в Кривому Розі ДБР провело спецоперацію

У будинках затриманих і підозрюваних наразі ведуться обшуки та слідчі експерименти за процесуальним керівництвом ДБР повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Наразі офіційних коментарів немає, журналістам доводиться збирати інформацію по крихтах. Проте навіть існуючі дані вже сколихнули інформаційний простір Кривого Рогу

 

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів