Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Керівництво Криворізького району обговорило з головою Софіївської громади передачу державного майна у комунальну власність

Новини Софіївської громади

4.7
(3)

18-го лютого пройшла зустріч керівництва Криворізького району з головою Софіївської громади. Посадовці обговорили важливі аспекти співпраці та окреслили перспективи розвитку громади. Про це розповідає Кривий Ріг ПОСТ  за інформацією пресслужби Криворізької РДА.

Голова Софіївської громади Петро Сегедій зустрівся з керівництвом Криворізької райдержадміністрації в.о. Голови Віталієм Шпаком, заступниками голови адміністрації Сергієм Проходою та Дмитром Оганєсовим.

Вас зацікавить новина: У цьому році Кривий Ріг отримає від держави ще 10 нових трамваїв

Посадовці обговорювали актуальні проблемні питання та завдання, що стоять нині перед Софіївською громадою, вирішення яких сприятиме подальшому розвитку зазначеної ОТГ. Так, на часі – питання передачі майна державної власності до комунальної власності громади. Сторони обговорили правові й організаційні аспекти даного питання, пропрацювавши алгоритм наступних дій для його успішного вирішення. Повідомляє пресслужба Криворізької районної державної адміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів