Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Карпівська громада Криворізького району отримає новий сучасний шкільний стадіон та благоустрій опорної школи

5
(2)

Нещодавно розпочалась реконструкція стадіону Карпівської опорної школи Криворізького району. У будівельників в планах зробити сучасний шкільний стадіон та комфортну зону відпочинку біля школи.

Справжньою окрасою називають мешканці Карпівської громади Криворізького району свою школу після реконструкції будівлі зовні й у середині. Тепер сучасному дизайну не вистачає благоустрою довкола навчального закладу та сучасного спортивного майданчика та стадіону і зон відпочинку.

Карпівська громада Криворізького району отримає новий сучасний шкільний стадіон та благоустрій опорної школиВиправляти це вирішила Дніпропетровська обласна державна адміністрація, яка за тісної співпраці з Карпівською сільською радою Криворізького району, виділяє кошти на реконструкцію шкільного стадіону та прилеглої до школи території. За даними системи публічних електронних закупівель Департаменту капітального будівництва обласної державної адміністрації стало відомо, що виконувати роботи на об’єкті буде ТОВ “КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР “ЛІБЕРТОН”. Карпівська громада Криворізького району отримає новий сучасний шкільний стадіон та благоустрій опорної школи Вартість робіт за договірною ціною переможця торгів становить 15987852,55 грн. На умовах співфінансування з бюджету Карпівської сільської ради було виділено 3 млн.

За ці гроші планується на території школи встановити зону відпочинку учнів з лавочками, збудувати спортивні майданчики для волейболу та баскетболу і зробити сучасний футбольний стадіон з професійним смарагдовим газоном.  Крім цього буде встановлено освітлення, яке мають далеко не всі школи на території спортивної зони. Це дасть змогу займатись спортом і відкривати спортивні секції у вечірній позанавчальний час. Чиновники ОДА планують, що в новому навчальному році всі будівельні роботи буде виконано.

Карпівська громада Криворізького району отримає новий сучасний шкільний стадіон та благоустрій опорної школи– Це ще одн приклад системного підходу команди Валентина Резніченко до розбудови нашого регіону. Після реконструкції Карпівської школи не забули і про те, де школярі будуть відпочивати та займатись спортом…

 – Прокоментував заступник голови Криворізької районної державної адміністрації Сергій Прохода

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів