Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Юрій Милобог – про газові війни у Кривому Розі

Публікація у фейсбук

0
(0)

Депутат криворізької міської ради Юрій Милобог опублікував на своїй сторінці у фейсбуці розповідь про переписку з газопостачальниками і суперечки з ними.

Під час «газових війн» у криворізьких дворах представники «Криворіжгазу» своїми байками просто дістали. Неодноразово був свідком, як людям кажуть: «Ваше – те, що в будинку, а те, що підходить до вашої стіни, – належить нам». Та ні, шановні, газорозподільчі мережі перебувають у державній та комунальній власності. І якщо те майно було передано вам на основі безоплатного господарського відання, то це ще не значить, що воно ваше.
Подав на чергову сесію міської ради проект рішення «Про повернення газових мереж територіальній громаді міста Кривого Рогу».
А то що ж виходить: газові мережі будувались за бюджетні кошти; потім опинились в руках олігарха «на безоплатній основі»; а потім той же олігарх через свої бізнес-структури нагинає власників мереж та знущається з них. При цьому місцева чинна влада лише розводить руками. Мовляв, у неї нема жодних важелів впливу на монополіста. «Свежо придание….» Виконком навіть не володіє інформацією щодо балансової належності мереж та їх інвентаризаційним описом. Прийшов час розхитувати і ламати цю хибну антилюдську систему знизу.Юрій Милобог - про газові війни у Кривому Розі Юрій Милобог - про газові війни у Кривому Розі Юрій Милобог - про газові війни у Кривому Розі Юрій Милобог - про газові війни у Кривому Розі Юрій Милобог - про газові війни у Кривому Розі

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів