Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

ІЧергові кадрові зміни в керівництві Апостолівської громади.

4.5
(4)

11-го листопада в Апостолівській міській раді  відбулась сесія на якій було обрано нового першого заступника міського голови. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

У черзі денних депутатів стояло усього 2 питання. Першим рішенням депутати звільнили попереднього заступника, а другим рішенням призначили нового. На сесії в Апостолове був присутній заступник начальника Криворізької районної військової адміністрації Євгена Ситниченка Сергій Прохода.

Кандидат на посаду першого заступника був Ільченко Максим Валентинович. Кандидату депутати Апостолівської міської ради мали змогу задати багато гострих питань. В результаті за кандидатуру, яку подала в. о. міського голови, секретар міськради Леся Міхно, проголосувало 14 депутатів та один утримався.

До цього Максим Ільченко довгий час працював держслужбовцем в податковій. Останнім його місцем роботи була Грушівська громада, де за словами новообраного заступника, він зумів легалізувати надходження до бюджету громади й збільшити їх. Варто зазначити, що проголосований новий перший заступник міського голови вводиться тимчасово, на час поки основний посадовець на цій посаді воює у лавах збройних сил.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!