Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Як вплине карантин на підписання колдоговору і підвищення зарплат на АрселорМіттал Кривий Ріг

Новини Кривого Рогу

5
(1)

У Кривому Розі 22-го жовтня мали відбутися збори представників трудового Колективу АрселорМіттал Кривий Ріг де трудовий колектив повинен був затвердити підвищення заробітних плат та ухвалити пролонгацію колективного договору. Проте через червону зону карантину збори було відтерміновано на невизначений термін.

Зазначимо, що  старий колективний договір планують перепідписати з представниками робочого колективу (профспілками). Аби це стало можливим проводяться такі загальні збори. Не всі профспілки на комбінаті АрселорМіттал Кривий Ріг.

Заступник керівника “Незалежна первинна профспілкова організація ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг””. Інна Іванченко у розмові з журналістом сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ розповіла, що вони проти підписання існуючого колдоговору, за словами керівниці — у колективному договорі повинна була закладатись нома про підвищення заробітної плати на рівень інфляції як мінімум.

Проте не варто панікувати відсутності зборів трудового колективу АрселорМіттал Кривий Ріг, адже керівництво металургійного гіганта зі своєї сторони вже почало підняття окладів працівників на 10%. Як і обіцяли керманичі АМКР спочатку  піднімуть зарплатню на 5% відсотків, що і відбулось влітку. Наступне підняття заробітних плат ще на обіцяні 5% відсотків відбудеться незабаром вже цієї осені.

За нашими даними, це підвищення не вплине на виплату 14-ї заробітної плати, перша частина, якої була виплачена також влітку. Другий транш буде перераховано на рахунки працівників АрселорМіттал Кривий Ріг вже в січні 2022 року.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів