Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Як тягнуть за вуха гірників і чому в матчі Шахтар — Кривбас було поховано “Fair Play”

Футбол УПЛ

0
(0)

3-го березня відбувся центральний матч 20-го туру української прем’єр-ліги з футболу, де Донецький “Шахтар” приймав Криворізький “Кривбас” у Львові на одноіменній арені. Про гру сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Гра обіцяла бути безкомпромісною та непередбачуваною. Проте господарі поля вирішили, що спортивний принцип це не для них. В прагненні здобути якомога більше очок для “Шахтаря”, головний арбітр матчу закривав очі на очевидні порушення гірників і рясно видавав картки “Криворізькому Клубу”.

Першим голом відзначились донеччани на 9-й хвилині гри. Чистий гол без будь-яких питань. У матчі “Шахтар” — “Кривбас” гості зрівняли рахунок на 20-й хвилині гри. Феноменальну передачу видав Іван Дібанго й після ряду пасів Прінс Аду замкнув передачу в падінні, пробивши прямісінько в сітку воріт “Шахтаря”. 1:1.

А далі почався “треш”. Безчесна й ганебна поведінка господарів поля, неспортивна й підла поведінка підтримання суддею. На 22-й хвилині після порушення правил на газоні залишився лежати гравець “помаранчевих”. Й поки півкоманди обговорювала момент з суддею, а гравець “Шахтаря” лежав на газоні — його одноклубники вирішили розвести без свистка м’яч, і поки суддя говорив з футболістами “Кривбасу”, – гірники помчались забивати. Скориставшись панікою, червоно-білий Дмитро Криськів забив другий м’яч у ворота “Кліщюка”. Надиво, суддя, який на момент розведення штрафного знаходився спиною до м’яча, з впевненістю зарахував гол.

Таке нахабство звісно морально вдарило по гравцях “Кривбасу”, проте вони мчались вперед, долаючи захист “Шахтаря”.

Як тягнуть за вуха гірників і чому в матчі Шахтар — Кривбас було поховано

На другий тайм “Кривбас” вийшов заражений на атаку, що й демонстрував багаторазовим володарям кубка України та призера УПЛ. Звісно, арбітр не зміг миритись з таким нахабством криворіжців і на 57-й хвилині другого тайму, після ігрового моменту, суддя спочатку дає гірчичник Хравоє Ілічу, а потім, порадившись з “професіоналами WAR”, міняє своє рішення і дає півзахиснику червону картку, лишаючи “Кривбас” у меншості. Проте, коли наприкінці гри схожий момент був проти гравця “Кривбасу”, то суддя взагалі не дав жодної картки гравцю “Шахтаря”. Такі дії звісно морально підкосили гостей, і вони почали сипатись. Так футболісти з Кривого Рогу показали характер й вміння забивши фантастичний гол на 85-й хвилині гри. А що про інші голи гірників? Про них розкажуть “великі експерти журналістики” в понеділок.

Гра за яку не соромно. Лишається поховати Ферлей в Україні та спортивний принцип, забивши останній цвях в труну на стадіоні “Арена Львів” 3-го березня 2024 року. RIP.

Відео нарізка моментів Шахтар Кривбас 5:2