Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Як працю волонтерський штаб в прифронтовому Зеленодольську ВІДЕО

Новини Криворізького району

5
(1)

Журналіст сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ побував у волонтерському штабі в прифронтовій Зелено дольській громаді. Допомогти біженцям та навіть жителям окупованих територій покликаний волонтерський штаб, який знаходиться неподалік міської ради.

Щоденно волонтери надають допомогу людям, які вимушені тікати від війни, жителям окупованих територій Херсонської області, які пішки вибираються на підконтрольну Україні територію аби поповнити запас продуктів та речей необхідних для проживання. Також благодійники всіляко допомогають армійцям, що звільняють українську землю від російського загарбника. Про це розповіла очільник штабу волонтерів та голова благодійного фонду Юлія Стадник. Вона повідомила, що волонтери допомагають всім і білизною та харчами так й важкою дорогою технікою для ЗСУ та тероборони.

Вас зацікавить новина: На брифінгу для журналістів у Зеленодольську розповіли про прифронтове Криворіжжя ВІДЕО

Юлія Стадник також розповіла про труднощі з облікуванням жителів окупованих територій, данні яких треба приховувати. Більш детально на відео в нашому каналі на youtube.

Волонтери розповідають, що найбільш жителям окупованої Херсонщини потрібні ліхтарики, харчі, й одяг. Поки на даний час окупанти своїм ходом випускають людей на підконтрольну територію України — місцеві жителі мають змогу в штабі поповнити запаси їжі та необхідних речей для життя.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів