Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Як Криворізька районна військова адміністрація наводить лад з землею в районі, та що це дасть громадам — Сергій Прохода

Брифінг Криворізька РВА

4.4
(5)

Нещодавно відбувся брифінг заступника начальника  Криворізької військової адміністрації Сергія Проходи.  Посадовець доповів журналістам які досягнення у роботі з впорядкуванням земель та водних ресурсів у громадах району. Про це детально повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Заступник голови Криворізької РВА Євгена Ситниченка Сергій Прохода виступив перед журналістами з розповіддю роботи напрямку упорядкування земельних й водних ресурсів на території громад.  На брифінгу Сергій Прохода, який є керівником даного напрямку, доповів про те, як збільшаться надходження до місцевих бюджетів після проведеної роботи Криворізької районної військової адміністрації у співпраці з ОТГ. Нагадаємо наш сайт повідомляв раніше про те, що у районі створено комісії по аудиту земель та водних ресурсів та оптимізації її використання.

З перших днів війни Президентом України Володимиром Зеленським було поставлене завдання забезпечення продовольчої безпеки, проведення посівної кампанії та чіткого дотримання законності на аграрному фронті. Криворізька військова адміністрація та її очільник взяли на контроль це питання. Також, відмічаю, що більшість аграріїв та підприємців району не тільки самовіддано провели посівну кампанію, але з перших днів війни підтримують свої громади, ЗСУ та територіальну оборону. Але разом з тим від голів ТГ, депутатів до РВА неодноразово стала поступати інформація про зловживання у сфері земельних ресурсів, несплати податків та і взагалі незрозуміла (це по м’якому) позиція деяких персонажів, що і в мирний час вели себе інколи неделікатно. Але під час війни це взагалі неприпустимо! Про це розповів заступник начальника Криворізької РВА Сергій Прохода

Про позитивні результати робот комісій та про негідників, що наживались на державних землях й майже не сплачували податки можна почути у відео з брифінгу Сергія Проходи.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів