Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькій РДА розв’язують проблему Новопілля з аварійним відключенням будинку від електропостачання

Новини Криворізького району

5
(2)

21-го вересня в приміщенні Криворізької районної державної адміністрації відбулась зустріч з приводу нагальної проблеми, яка сталась в Новопільській громаді, де понад 300 людей страждають від постійних аварійних вимкнень електропостачання.

Проблема з постійними відключеннями в будинку — це проблема яку незбіг до цього часу ніхто вирішити, хоча мешканці звертались в усі інстанції. Проблему перед Криворізькою райдержадміністрацією порушив Олександр Бондаренко — сільський голова Новопільської громади.

Ц цього приводу учора 21-го вересня голова Криворізької РДА Євген Ситниченко провів спільну нараду з представником ПАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» Ігорем Коваленком (підприємства, яке розподіляє електричну енергію), Новопільським сільським головою Олександром Бондаренком та ініціативною групою мешканців зазначеного житломасиву.

Всі сторони в ході засідання  ситуацію, що склалася, шукаючи шляхи її вирішення. Перш за все, необхідно налагодити активний діалог з КП «Кривбасводоканал», адже саме у відомстві цього підприємства знаходиться трансформаторна підстанція, з якої надходить (або ж припиняється) електроживлення. Тож, відповідні офіційні листи із запитами від райдержадміністрації та Новопільської громади будуть надіслані до ПАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», КП «Кривбасводоканал», а також постачальників електроенергії, як-то ДТЕК та YASNO. Також днями заплановано розширену нараду, на яку буде запрошено представників усіх цих компаній і керівництво Новопільської громади, аби заслухати кожну зі сторін й розібратися із цим питанням. Про це повідомляє пресслужба Криворізької районної державної адміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!