Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Гуманітарну допомогу та підтримку дітям з інвалідністю Кривого Рогу надали співробітники міграційної поліції

Новини Кривий Ріг

5
(2)

1-го квітня співробітники міграційної поліції Дніпропетровської області надали гуманітарну допомогу дітям з інвалідністю у Кривому Розі. Це повідомили на сторінці у фейсбук Національної поліції Дніпропетровської області. про це детально розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

1 квітня працівники Департаменту міграційної поліції Національної поліції України спільно з Управлінням міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області та благодійниками закупили продукти першої необхідності та доставили їх родинам, які цього потребують. Це тридцять п’ять родин, серед яких малозабезпечені, багатодітні сім’ї, одинокі матері й внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій.- Розповідає пресслужба поліції Дніпропетровської області.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Зазначимо, що в часи воєнного стану все важче заробляти  кошти та доглядати дітей з інвалідністю. Це найвразливіші верстви населення Криворіжжя. Будь-яка допомога діткам з вадами здоров’я є надважливою, не менше ніж допомога фронту. Редакція сайту новин Кривий Ріг ПОСТ закликає не стояти осторонь проблемам. В цей важкий час тільки об’єднанні наша сила, коли ми єдині ми здатні на будь-які подвиги.

Вас точно зацікавить новина: Російські терористи знову обстріляли межі Криворізького району

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів