Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Гуманітарне забезпечення військових та стратегічний запас харчів обговорили очільники Криворізького району з представниками громад

Новини Криворізького району

5
(2)

5-го квітня в приміщені Криворізької районної державної адміністрації відбулась нарада з представниками громад Криворіжжя та очільниками військової адміністрації району Посадовці обговорили важливі гуманітарні питання по створенню стратегічного запасу харчування для Криворізького регіону на 3 місяці, підтримка військовослужбовців та допомога вразливих верств населення, вимушених переселенців. Про це розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Так, сьогодні, спільно із заступниками голови РДА Віталієм Шпаком, Сергієм Проходою, Дмитром Оганесовим та радником начальника РВА з військових та надзвичайних питань Олександром Фастовцем він провів чергову нараду з очільниками громад Криворіжжя.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Варто зазначити, що Криворізький район повністю забезпечено усім необхідним. У достатній кількості – м’ясо, птиця, картопля, олія, борошно, крупи, макаронні вироби, інші харчові продукти. Налагоджено постачання та у кожній з громад району. Голови ОТГ, своєю чергою, роблять усе від них залежне, аби мешканці сіл і селищ, наші військові на блокпостах, вимушені переселенці були забезпечені усім необхідним. Окремої поваги заслуговує співпраця усіх очільників громад, а також волонтерів, підприємців, фермерів – разом вони допомагають усім, хто того потребує. Повідомляє пресслужба Криворізької райдержадміністрації.

 – Очільники громад – це вже окремий підрозділ Збройних Сил, – зазначив про їх самовіддачу та готовність захищати рідну землю начальник військової адміністрації Криворізького району Євген Ситниченко.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!