Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Грушівський центр первинної медико-санітарної допомоги можуть приєднати до Апостолівського

Новини Криворізького району

5
(1)

В Криворізькій районній державній адміністрації 28-го жовтня відбулась робоча нарада керівництва району з представниками Апостолівської та Грушівської громади з приводу проблем у медичних закладах громад. Основною темою зустрічі було приєднання Грушівського центру первинної медично-санітарної допомоги до колег з Апостолівської громади.

В робочій зустрічі взяли участь голова Криворізької РДА Євген Ситниченко, заступники голови райдержадміністрації Віталій Шпак та Сергій Прохода. Громади представляли міський голова Апостолівської громади Андрій Оса та очільник Грушівської сільської ради Сергій Мариненко. На нараді були присутні головні лікарі Апостолівської та Грушівського центрів ПМСД.

У ході засідання сторони обговорили наявну проблематику Грушівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Усі учасники зійшлись на позиції приєднання Грушівського медичного центру до Апостолівського, це вирішить багато питань і дасть змогу більш якісно надавати послуги жителям обох громад.

Зі своєї сторони керівництво райдержадміністрації та обох ОТГ надасть всебічну підтримку закладам для переходу до нової форми роботи. Про це повідомляє пресслужба Криворізької районної державної адміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!