Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Громада Девладова відправила гостинці та засоби гігієни воїнам ЗСУ

Новини Девладівської громади

0
(0)

Девладівська громада продовжує підтримувати українських воїнів, які захищають нашу країну на сході від російських окупантів. Нещодавно девладівці приготували бійцям Збройних Сил особливі гостинці до святкових днів, які допоможуть їм зарядитися енергією та духовною підтримкою.

Великодні свята є найбільшими християнськими святами, тому місцеві жителі не забули про тих, хто захищає нашу Батьківщину. До вантажу з пасками додали різних наїдків: перлова каша з м’ясом та тушківка в зручних реторд-пакетах, сухі борщі, енергетичні батончики, лузані горіхи, сухарі та інші смаколики.

До приготування великодньої випічки долучилися усі – колектив Мар’є-Дмитрівського ліцею та місцеві господині. Завдяки їхній спільній праці, українські військовослужбовці зможуть насолодитися смаком домашньої кухні.

Вдячні депутату сільської ради Сергію Фільєву, громадській організації «Тернівська Єдність», та мешканцю громади, військовослужбовцю Олександру Трубчанінову за доставку гостинців на передову. Вони зробили все можливе, щоб допомогти нашим захисникам та підтримати їх у важкі моменти.

Також були не забуті ті, хто проходить лікування в одному з медичних закладів Кривого Рогу. Бійці, які потрапили до лікарні.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!