Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Голова Зеленодольської громади Криворізького району Дмитро Невеселий — сьогодні вночі може бути гаряче ВІДЕО

Новини Зеленодольськох громади — ВІЙНА

3.7
(3)

Зеленодольський міський голова ввечорі 19-го квітня записав відео звернення до мешканців громади й розповів про обстановку на ввіреній території. Дмитро Невеселий попросив цієї ночі знаходитись у безпечному місці, адже вночі може бути гаряче. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Очільник Зеленодольської об’єднаної територіальної громади Дмитро Невіеселий розповів у відео про нічні обстріли Зеленодольської громади й застеріг громадян аби ті найближчі 3 дні без особливої потреби не виходили з безпечних місць. Посадовець зазначив, що сьогодні вночі може бути гаряче. Він не виключив можливість обстрілів Зеленодольської ОТГ рашистами.

Актуальна новина за темою, яка вас зацікавить: Обласна прокуратура показала наслідки обстрілу Зеленодольська й розповіла про злочин РФ детально

Очільник Зеленодольської міської ради Дмитро Невеселий повідомив, що розпочалась активна фаза визволення Херсонщини водночас і захисту кордонів Дніпропетровської області від російських окупантів, тому, зазначив посадовець,  будуть йти бойові дії, які буде чутно. Мер Зеленодольська попросив найближчі дні триматись безпечних місць й не виходити з укриття без нагальної потреби.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів