Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Голова Криворізької РВА зустрівся з латвійськими волонтерами та журналістами

Новини Криворізький район

0
(0)

Голова Криворізької РВА, Євген Ситниченко, провів зустріч з волонтерами та представниками засобів масової інформації з Латвії, а також фахівцем з вибухової та саперної справи Миколою Михайлицем. Це сталося в контексті активної підтримки, яку надає Латвія Україні в боротьбі з агресором та підтримці переселенців, що втекли від війни. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Під час зустрічі з командою журналістів телеканалу “LTV” Інною Страздіною, Айгарсом Ковалевскісом та Максимом Пеньком, було обговорено питання допомоги українським ветеранам, які повертаються з передової та потребують реабілітації, як фізичної, так і моральної. Також з волонтерами було відзначено необхідність надання ефективної медичної допомоги українським лікарням.

Голова Криворізької РВА зустрівся з латвійськими волонтерами та журналістами

Читайте також актуальна новина: Ракетна атака на Дніпро: Постраждало дві людини, матеріальні збитки

Ця зустріч не є першою, оскільки раніше у 2023 році голова РВА Криворізького району зустрічався з командою латвійських медіа, щоб показати світові наслідки терористичного акту на Каховській ГЕС для Криворізького району.

За словами голови РВА, сподівається, що результативна зустріч принесе позитивні зміни, і найближчим часом буде оголошено хороші новини для українських ветеранів.

Голова Криворізької РВА зустрівся з латвійськими волонтерами та журналістами

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів