Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Голова Криворізької РДА відвідав центральну районну лікарню

Новини Криворізького району

0
(0)

Сьогодні 12-го липня голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко відвідав центральну районну лікарню. Робочий візит очільника був ознайомчий за для  розуміння проблем медичного закладу за для ефективного вирішення в межах компетенції.

Стіни КП “Центральна районна лікарня”, приймали делегацію очільників Криворізького району та Новопільської громади. Делегація з керівника РДА Євгена Ситниченка, його першого заступника Віталія Шпака, голови Новопільської громади Олександр Бондаренко та депутата новопільської сільської ради Романом Ніколюком зустрілись з виконувачем обов’язки ЦРЛ  Віталієм Яременко, я розповів гостям про існуючі проблеми лікарні. Деякі з них не вирішуються протягом великої кількості часу. Низка питань була обговорена в ході зустрічі. За джерелами сайту новин Криворізького району, досягнуто погодження з ряду питань і не виключено, що певні проблеми під силу вирішити керманичам району.

У результаті плідного діалогу сторони вирішили вже найближчим часом приступити до розробки спільного плану з допомоги лікарні, яка є центром охорони здоров’я мешканців Криворізького району, атож важливість її підтримки – беззаперечна. – Повідомляє прес-служба Криворізької районної державної адміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!