Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Фракцію “Слуга Народу” у Кривому Розі покинув колишній секретар міської ради Олександр Котляр

Міська рада Кривого Рогу

5
(1)

Сьогодні 31-го серпня відбулась чергова сесія депутатів Криворізької міської ради, яку провів виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Кривого Рогу Олександр Вілкул. На цім засіданні неочікувано колишній секретар ради вийшов з лав пропрезидентської фракції.

В Кулуарах міської ради поговорюють про певний скандал у лавах президентської партії, пов’язаний зі складання повноважень колишнього секретаря міської ради Олександра Котляра. За нашою інформацією партія “Слуга Народу” у Кривому Розі не очікувала від свого партійця Олександра Котляра вчинку добровільного складання повноважень. Як наслідок втрати влади в місті Кривий Ріг.

Сьогодні колишній секретар міської ради Кривого Рогу як депутат заявив про вихід з лав пропрезидентської фракції “Слуга Народу”. Про це оголосив голова засідання згідно з письмовою заявою Котляра.Це підтверджує наші здогадки й наші джерела, які ми виклали вище.

Нагадаємо, що після смерті міського голови Костянтина Павлова тодішній секретар міської ради ставав першою особою в місті. Проте, на позачерговій сесії міської ради Кривого Рогу Олександр Котляр заявив про складання повноважень секретаря.На цім засіданні було обрано нового очільника міста колишнього мера Юрія Григоровича Вілкула.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів