Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Фотограф Кривий Ріг – замовляйте віньєтки для дитини у професіоналів, а не шахраїв

Фотограф Крививий Ріг

5
(1)

У Кривому Розі розпочався сезон шкільних фото на випускні фотокниги, більш відомі як «віньєтки».На разі у школи Кривого рогу будь який фотограф зайти не може адже корупція у криворізьких кабінетах чиновників процвітає і доступ до закладів освіти мають тільки «свої».

У результаті цього, у школи приходять не професіонали, що  знають свою справу і гарантують якість, а приходять дилетанти, які завищують вартість вкладаючи туди вартість хабарів освітянам та чиновникам Кривого рогу. Проте вихід є і ми готові поділитись ним з вами, майбутні клієнти.

Якщо  ви хочете для своїх дітей замовити якісні віньєтки, аби у папері відобразити пам’ять шкільних років свого сина чи доньки, при цьому не переймаючись чи не отримаєте ви халтуру. Тоді звертайтесь ось до цього ФОТОГРАФА КРИВИЙ РІГ.

Ми рекомендуємо професіонала що більше 7-ми років займається професійною діяльністю фотографа у Кривому Розі. Перед замовленням вам наддадуть повну консультацію і розкажуть про усі нюанси та підводні течії. Комфорт клієнта і гарантія якості – це кредо професійного фотографа.

УВАГА. Для читачів нашого порталу «Кривий Ріг ПОСТ» діють постійні знижки, варто тільки при замовленні вказати промокод – postKR.

 

Усі деталі стосовно замовлення ви можете дізнатись ТУТ

Замовити консультацію можна за посиланням

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!