Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Фонд “Трибуна Героїв” та ФК “Кривбас” присвятили матч пам’яті на честь загиблих фанатів

0
(0)

16 березня 2024 Пам’яті, приурочений до пам’яті загиблих та зниклих безвісти ультрас криворізького клу року, ФК “Кривбас” разом з благодійним Фондом “Трибуна Героїв” влаштували Матч  бу.

Поєдинок, який став особливим для червоно-білих, відбувся у рамках 21-го туру УПЛ проти “Колоса”. Гра була приурочена до вшанування пам’яті відданих фанатів, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Родини загиблих Героїв були запрошені на цей захід, щоб разом з ними вшанувати пам’ять своїх близьких.

«Благодійний фонд «Трибуна Героїв» створений українськими фанатами з метою підтримки родин загиблих футбольних фанатів з усієї України. Наша мета – це не лише фінансова підтримка, але й психологічна та юридична. Для родин Героїв дуже важливо відчувати підтримку спільноти», – зазначив Тихон Амосов, співзасновник Фонду “Трибуна Героїв”.

Матч розпочався з хвилини мовчання на честь загиблих фанатів, які повернулися “на щиті”. Син одного із загиблих бійців Азову, Іван Грачов, відзначився у грі, а також спробував себе в ролі диктора. Його емоційний голос лунав на стадіоні, заряджаючи футболістів та уболівальників на перемогу.

Після матчу гравці та особливі гості прийняли участь в церемонії шанування пам’яті загиблих та зниклих безвісти ультрас. Віцепрезидент ФК “Кривбас” Артем Гагарін висловив подяку Українській Прем’єр-лізі та “Колосу” за підтримку ініціативи.

Фонд “Трибуна Героїв” планує провести ще багато подібних заходів, щоб не лише вшановувати пам’ять загиблих Героїв, але і підтримувати їхні сім’ї. Адже вони завжди залишаються частиною футбольної спільноти, незалежно від часу та обставин.

Список загиблих та зниклих безвісти ультрас футбольного клубу “Кривбас”:

– Тараман Олександр (Тара)
– Біркун Єгор (Бір)
– Міщенко Максим (Міша)
– Майданник Руслан (Руха)
– Гаркуша Павло (Паха)
– Вращук Данило
– Кашинський Євгеній (Каша)
– Сарнацький Антон (Сир)
– Дронік Денис (Дрон)
– Онищенко Олександр (Халк)
– Рябуха Владислав (Ряба)
– Лях Єгор (Слон)
– Лямзін Максим (Аеропорт)
– Кучма Владислав (Обжора)
– Шабрат Олександр
– Локоман Дмитро
– Грачов Максим (Сіма)
– Мельничук Євген

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів