Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

ФК Кривбас разом з легендами клубу відзначили 65 літній ювілей

Футбольний Кривий Ріг

5
(1)

У Кривому Розі 18-го квітня відбулась урочиста подія присвячена до 65-ї річниці від дня заснування Футбольного клубу Кривбас. У пресцентрі клубу зібрались представники ЗМІ та ветерани (легенди) футбольного Криворіжжя. З місця події ексклюзивно сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.
На зустрічі легенди Кривбасу ділились спогадами про свої моменти виступу за видатний клуб Онлайн долучались також гравці, які запам’ятались вболівальникам Кривого Рогу.

На зустрічі було озвучено намір створити коменду ветеранів ФК Кривбас. Таку ініціативу озвучив віцепрезидент Кривбасу Артем Гагарін.

Присутнім також показали музейні експонати, це футболка  команди “Парма” яка колись грала з Кривбасом у кубку УЄФА та червону картку, підписану суддею, який суд ви той легендарний матч.

Присутні онлайн та офлайн легенди футбольного Криворіжжя вітали один одного з річницею створення Кривбасу та бажали рідному клубу успіхів у подальшій боротьбі за Єврокубки.

Орім цього окремо були озвучені факти з історії футбольного Криворіжжя.  Відтак стало відомо, що великий футбол в Кривому Розі був і до 1959

року. Є свідчення про футбольні матчі в місті й команди в 1912 році.  Футбол на Криворіжжі грали активно окрім років голодомору та другої світової війни. Озвучені  факти доводять, що Криворізький край є футбольним не просто в слоганах, а й на ділі. Це показує історія. Артем Гагарін зазначив, що є плани видати книгу історії ФК Кривбас та футбольного Криворіжжя. Така звістка була чудово сприйнята присутніми.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів