Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Енергетики ДТЕК відновили електропостачання для понад 103 тисяч родин Кривого Рогу після нічної атаки дронами

Кривий Ріг електропостачання

0
(0)

3 лютого 2024 — Сьогодні зранку, енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі успішно відновили електропостачання для більше ніж 103 тисяч родин у місті Кривий Ріг. Нічний дроновий удар російських сил призвів до пошкодження однієї з підстанцій НЕК «Укренерго», призводячи до знеструмлення значної кількості населення.

Після отримання дозволу від Збройних Сил України (ЗСУ) та Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі вирушили на місце події та розпочали негайні роботи з відновлення електропостачання.

“Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, що необхідно для нормального життя мешканців регіону,” – зазначив представник ДТЕК.

У ніч проти 2 лютого, російські сили провели масований дроновий удар по південних та центральних областях України, в результаті чого постраждала одна з ключових підстанцій НЕК «Укренерго». Понад 103 тисячі клієнтів у місті Кривий Ріг втратили доступ до електроенергії через масштабні пошкодження електромереж.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі використовували резервні схеми електропостачання, де це було можливо, щоб максимально швидко відновити електричне живлення у всіх знеструмлених областях. Одночасно, співробітники НЕК «Укренерго» проводили необхідний огляд обладнання, щоб забезпечити безпечні умови для відновлення електропостачання.

О 10:22 ранку, за успішних координованих зусиль обох енергетичних компаній, світло було повернуто в усі 103 тисячі домівок мешканців Кривого Рогу. Жителі міста висловили вдячність енергетикам за оперативну реакцію та ефективність відновлювальних робіт.

Також, протягом останньої доби, енергетики ДТЕК відновили електропостачання для ще 1400 домівок на півдні області, які були знеструмлені внаслідок обстрілів. Це свідчить про постійні зусилля енергетичних компаній для забезпечення надійного електропостачання для всіх жителів регіону, навіть у важких умовах воєнного конфлікту.

Вас зацікавить новина на тему: Через нічну атаку дронами-камікадзе по Кривому Рогу в місті проблеми з електропостачанням

Інцидент ще раз підкреслив важливість роботи енергетичних підприємств та їх готовність діяти в екстремальних обставинах для відновлення електропостачання та забезпечення комфорту для населення.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів