Емоційна битва на «Гірнику»: «Кривбас» обіграв «Олександрію» з рахунком 2:1

Чемпіонат України-2023/2024, 16 тур, стадіон «Гірник», Кривий Ріг

0
(0)

Сьогодні, у захоплюючому 16 турі Української Прем’єр-ліги, на домашньому полі стадіону «Гірник» ФК «Кривбас» приймав ФК «Олександрія». Матч виявився насправді захоплюючим, завершившись перемогою криворіжців з рахунком 2:1.

Перший тайм: Підопічні Вернидуба взяли ініціативу, але потрапили в розгромну ситуацію

Початок матчу був в знаковій перевазі команди «Кривбас». Перші хвилини гри майже повністю пройшли на половині поля гостей, хоча без виділяючихся моментів. Проте, гості з Олександрії вирішили змінити картину гри та змусити гравців «Кривбасу» залишитися на своїй половині.

Першими вдалося вразити ворота господарів, і це вдалося Артему Шулянському. Його потужний удар без шансів для воротаря відкрив рахунок на користь «Олександрії». Цей несподіваний момент ненадовго вибив з гри червоно-білих, і деякий час їм не вистачало гостроти в атаці.

Другий тайм: Вражаючий фініш «Кривбасу»

Початок другого тайму виявився непоганим для господарів, проте атаки Кожушка, Кузика та Блізніченка залишалися невдалими. Незважаючи на невдачі, «Кривбас» продовжував керувати грою та створювати моменти, але гості вміло утримували свої ворота.

Проте в останні 10 хвилин гри сталася справжня експлозія. Дебютний гол Жана По на 79-й хвилині врятував команду від поразки, зрівнюючи рахунок на 1:1. І вже за кілька хвилин Джихад Бізімана приніс своїй команді вольову перемогу, пробивши точно у ближній кут. За 4 хвилини «Кривбас» перетворив невдачу в перевагу і здобув важливі три очки.

Дебютні моменти та перемога на останній хвилині

Цей емоційний поєдинок став важливим для обох команд. Дебютний гол Жана По та Джихада Бізімани підняли болельщиків «Кривбасу» на ноги та залишили гіркі сльози у вболівальників «Олександрії». Матч довів, що в футболі все можливо, і навіть в останніх хвилинах гри можна визначити переможця.

Загальний враження та перспективи

Цей матч залишив за собою безліч яскравих моментів та емоцій. Гравці обох команд показали високий рівень гри, а перемога «Кривбасу» в останніх хвилин