Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Дитячий шахматний турнір у Кривому Розі розкрив таланти юних шахраїв

Шаїматний турні Кривий Ріг

4.8
(71)

У неділю, у шаховому клубі “Мустанг 95” відбувся захоплюючий турнір з шахів серед дітей віком до 15 років. Турнір, присвячений здобуттю 3-го розряду, зібрав 10 талановитих учасників, серед яких двоє сягнули норми і продемонстрували вражаючу гру.

Молоді шахраї виявили свою інтелектуальну майстерність та вміння стратегічного мислення на кожному кроці гри. Захід став важливою платформою для тих, хто бажає розвивати свої інтелектуальні здібності та мріє побудувати спортивну кар’єру в шахах.

Два учасники турніру успішно здолали випробування та отримали важливий 3-й розряд. Це є першим кроком на шляху до великих досягнень у світі шахів, де шлях від 4-го розряду до гросмейстера складається з численних викликів та перемог.

За організацією подібних турнірів у місті молодь може активно розвивати свої навички, змагатися на місцевому рівні, а потім йти далі – в городські турніри та претендувати на вищі розряди. Шахи надають унікальну можливість дітям розвивати свій розум, а також займатися улюбленою справою в сприятливому та змагальному середовищі.

Таким чином, шаховий турнір у Кривому Розі став важливою подією для молодих шахраїв, які прагнуть до висот у цій благородній грі.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів