Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Дитяче відділення Широківської лікарні можуть закрити через безвідповідальність влади Новолатівської громади

Новини Новолатівської громади

4.3
(488)

Широківська лікарня, яка обслуговує жителів 4-х громад Криворізького району,  опинилась у глибокій кризі через недофінансування. Проблема скорочення персоналу повисла дамокловим мечем над усією медичною установою. Про це повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Раніше наш сайт новин Криворізького району повідомляв, про проблему недофінансування Широківської громади збоку влади Новолатівської громади.  26-го жовтня в стінах Криворізької РДА проблему лікарні в Широкому підіймала влада району та головний лікар медичної установи.  Річ у тому, що лікарня фінансується громадами мешканці, якої там обслуговуються. Зокрема це Широківська, Гречаноподівська, , Карпівська та Новолатівські громади. Наразі заборгованість перед КП “Широківська лікарня” має тільки Новолатівська громада, сільська влада недофінансувала лікарню на суму 397 537 гривень. Наразі нам не відома позиція сільського голови — боржника Олександра Зубрія з приводу невиконання обов’язків фінансування медичного закладу.

Через недоотримання фінансування збоку Новолатівської громади лікарня вимушена скоротити медичний персонал дитячого відділення, це б призвело до його повного закриття. Проте наразі районна влада в особі голови Криворізької РДА посприяла, аби у закладі нікого не скоротили.

11-го листопада керівництво Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко і його перший заступник Віталій Шпак відвідали КП “Широківська лікарня”  та разом з головним лікарем обговорили проблеми медичної установи. Наразі проблему заборгованості вдалось вирішити зверненням очільника району до мецената  Олександра Фастовця, який виділив 330 тисяч гривень на заробітні плати медперсоналу дитячого відділу до кінця року. Це закриє питання скорочення медиків.Дитяче відділення Широківської лікарні можуть закрити через безвідповідальність влади Новолатівської громади

Проте безвідповідальність у діях Новолатівського сільського голови Олександра Зубрія залишає проблему, яка немов дамоклів меч висить над дитячим відділенням лікарні. Допомога мецената — це лише тимчасове розв’язання питань, без фінансування лікарні Новолатівською громадою, що складає чверть бюджету, медустанова може бути зачинена, а люди залишені на напризволяще.

Варто зазначити, що медична установа КП “Широківська лікарня” не дивлячись на недофінансування збоку Новолатівської громади все одно продовжує обслуговувати мешканців громади боржника.

Відзначимо, що це не перша проблема Новолатівської громади, для вирішення якої змушені долучатись керівники райдержадміністрації. Наш сайт новин Криворізького району робив матеріал, про селище яке повинні були відселити ще 30 років назад через екологічну катастрофу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів