Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Драматична перемога Кривбасу над Колосом 1:0 Феєричний гол Бізімани дає змогу боротись далі за чемпіонство

Футбол у Кривому Розі

0
(0)

Криворізький Кривбас на останніх секундах вириває перемогу у футбольному матчі 22-го туру УПП у грі з Ковалівським Колосом. Матч, який хтось може назвати нудним, а хтось скаже – прагматичний. Проте рахунок на табло 1:0. Ексклюзивний фото репортаж з гри Кривий Ріг ПОСТ.

Перший тайм був невиразний у складі обох команд. Доволі суха гра та напівмоменти, які назвати гострими не повернеться язик. Це підтвердив й наставник Кривбасу Юрій Вернидуб на післяматчевій пресконференції. Наставник господарів зауважив, що йому не сподобалась гра своєї команди в першій половині гри.

На другий тайм обидва клуби вийшли заряджені й мотивовані. Проте справді гаряче було в останні 10 хвилин поєдинку. На втомлену оборону Колоса, що глибоко сів у захист почала тиснути криворізька машина. Стовідсотковий момент мав Кожушко, Задерака. Проте на останній 94-й доданій хвилині свій момент реалізує Джихад Бізімана. Криворізький футболіст забігав з глибини й отримавши пас, прорізав влучним ударом оборону Колоса і поклав кулястого в лівий кут воріт. 1:0 і трибуни стадіону Гірник зірвались оваціями.

Гол Бізімани дозволяє Криворізькому Кривбасу вести перегони за чемпіонство в Прем’єр-лізі. Наразі Кривбас ділить перше місце з Донецьким Шахтарем. В обох клубів по 43 пункти у турнірній таблиці УПЛ. Але гірники мають декілька ігор в запасі.

Наступний матч Кривбас зіграє 30-го березня у виїздному матчі у Рівному, де заграє х аутсайдером чемпіонату ФК Верес. Вдома криворізький клуб зіграє аж 8-го квітня. Суперником Кривбасу буде запеклий футбольний ворог та принциповий опонент Полтавська Ворскла.