Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На Дніпропетровщині впіймали кремлівського агента, що зливав дані про переміщення ЗСУ кураторам з ФСБ

Затримали посіпаку терористів

5
(4)

Нещодавно стало відомо про затримання кремлівського агента на Дніпропетровщині за те, що той працював на спецслужби країни терориста Чоловіка звинувачують у передачі данних ФСБ про стратегічні об’єкти та переміщення ЗСУ. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Декілька місяців тому СБУ затримало чоловіка у місті Дніпро за те, зо той систематично зливав данні з фото й відео ФСБ про розташування стратегічних об’єктів як аеропорти, вокзали та інше. Також чоловік зливав данні про переміщення Українських військовослужбовців. Все це він здійснював по месенджеру TELEGRAM.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Попередньо встановлено, що чоловік працював на ФСБ Росії з травня місяця. Він систематично зливав данні своїм кураторам по Дніпропетровській області. Він чітко усвідомлював, що передані ним свідчення ворожій країні терористу можуть використовуватись для ракетних атак де гинуть мирні мешканці Дніпропетровщини й всієї України.

На Дніпропетровщині впіймали кремлівського агента, що зливав дані про переміщення ЗСУ кураторам з ФСБ

Вас зацікавить новина: У Кривому Розі горе-матері світить ув’язнення за смерть однорічної дитини від алкогольного отруєння

Дніпропетровська обласна прокуратура повідомляє про доправлення у суд матеріалів справи. За зраду Україні чоловіку за співпрацю з ФСБ Росі державою терористом світить довічний строк ув’язнення за ґратами. Сподіваємось виродку у місцях позбавлення волі сидітиметься не солодко.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів