Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Довгожителька Лозуватської громади відзначила 90 річний ювілей

Новини Лозуватської громади

0
(0)

У Лозуватській громаді Криворізького району вчора вітали довгожительку Нежигай Анфісу Іванівну. Ювіляру виповнилось 90 років. Від імені жителів громади іменинницю привітала голова ветеранської організації. Повідомляє офіційна сторінка Лозуватської сільської ради.

Ювілярка народилася 6 червня 1931 року в Курганській області, Макушинського району у багатодітній родині. У родині було п’ятеро дітей. Анфіса Іванівна була найменша у родині. Батьки займалися одноосібним господарством. До війни закінчила 4 класи й допомагала батькам по господарству.
Після війни у віці 15 років працювала у Владивостоці на підсобній роботі на будівництві. Саме там Анфіса Іванівна познайомилися з молодим солдатом Григорієм Андрійовичом, який в той час служив в будівельному батальйоні. мВ 1956 році вони одружилися, а в 1957 році у них народився син Сергій.
19 грудня 1959 року вони приїхали в Україну та поселилися в селі Лозуватка, де і почали будувати свою домівку.
1968 році у них народилася донька Тетяна. Анфіса Іванівна весь час працювала в колгоспі «Шлях Леніна», «Інгулецький» та «Зарічний». Там вона працювала з телятами, а також працювала в саду.
В 1986 році вийшла на пенсію.
Анфіса Іванівна має чотирьох онуків, які завжди їй допомагають.
Сьогодні ювілярка живе з донькою Тетяною. Але дивлячись на поважний вік вона має гарну фізичну форму, прекрасну та світлу пам’ять. Анфіса Іванівна добра та привітна жінка, яка допомагає своїй доньці по господарству.
Щирі вітання від Лозуватського сільського голови Віталія ЯЦЕНКА під час зустрічі з ювіляркою передала перший заступник сільського голови Зоя ПОЗАМІСЬКИЙ та заступник сільського голови Сергій ПОДВАЛЮК.
За дорученням ветеранів громади Анфісу Іванівну привітала голова ветеранської ради Ольга ТИМОФІЄВА – Повідомляють на офіційній сторінки територіальної громади

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!