Довго чекали! Кривбас Кривий Ріг — Авангард Краматорськ 3:0 ФОТО

ФК Кривбас

5
(1)

14-го жовтня Криворізький Кривбас здобув впевнену перемогу за неоднозначної гри проти Краматорського Авангарду на рідному стадіоні з рахунком 3:0. “Гірник”. Футбольний матч проходив у рамках 14-го туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі.

Криворізький Кривбас на рідному для нього полі стадіону “Гірник” у рамках чергового туру чемпіонату України з футболу у Першій лізі з рахунком 3:0 обіграв гостей з Краматорська.

Перший тайм запам’ятався лише одним виходом віч-на-віч гравця Кривбасу Артема Щедрого з голкіпером Авангарду. Зокрема наші хлопці намагались пробити захист гостей через центр поля. Періодично футболісти з Кривого Рогу вмикали пресинг, але результату це не дало.

Друга половина гри з перших хвилин була відчутно жвавішою. Після розмови у роздягальні Кривбас  пішов в атаку і почав грати вираженим першим номером. Такі дії вилились у перший гол його забив Клім Приходько на 70-й хвилині ударом головою після подачі кутового. Пізніше на запитання журналіста “Кривий Ріг ПОСТ” наставник криворіжан скаже що у хлопця багато талантів і йому треба їх поступово розкривати.

Другий м’яч у ворота Краматорського Авангарду заштовхнув Дмитро Сименов, який у падінні бив головою кулястого і разом з м’ячем та голкіпером гостей влетів у ворота на 77-й хвилині другого тайму.

На цій же хвилині грубо зіграв гравець Авангарду Павло Мягков, котрий порушив правила проти півзахисника Кривбасу та отримав другу жовту картку і як наслідок — видалення з поля. Проте до честі гостей вони спромоглись на декілька небезпечних моментів граючи у меншості. Проте чисельною перевагою вдало скористались гравці Криворізького Кривбасу в доданий арбітром час. на 91-й хвилині досвідчений Кривбасівський голеадор Роман Дебелко увімкнув пушку та заколотив снаряд у ворота Авангарду з Краматорська поставивши жирну крапку у грі 3:0.

На післяматчевій пресконференції тренер Краматорського клубу казав що проти його команди грало 14 гравців. Наставник Авангарду з Краматорська натякав, що судді були повністю на стороні футболістів з Кривого Рогу. Проте в кінці побажав Кривбасу успіхів.