Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Договір із новим оператором газу: Як його укласти для мешканців Дніпропетровської області

Газопостачання на Дніпропетровщині

5
(1)

Важлива зміна стосовно оператора розподілу газу діє у Дніпропетровській області, яка передбачає укладення нових договорів із споживачами природного газу. Прес-служба компанії “Дніпропетровськгаз” надає зручний та спрощений спосіб оформлення нових угод для мешканців регіону.

Згідно із повідомленням, договір розподілу природного газу є публічним та однаковим для всіх споживачів, що зробить процес переходу на нового оператора розподілу набагато легшим та менш часовоємним. Важливою особливістю нового договору є те, що він не потребує двостороннього підписання.

Компанія “Дніпропетровськгаз” надає споживачам певний алгоритм дій для укладення нових договорів:

  1. Знайти документ на внутрішньому боці жовтневої квитанції за розподіл газу.
  2. Перевірити та підтвердити або внести свої дані у відповідні поля. Важливо відзначити, що це слід зробити до підписання Заяви-приєднання.
  3. Якщо дані збігаються, поставити відмітку біля слова “Підтвердити”. В іншому випадку, внести актуальну інформацію у відповідне поле та також підтвердити.
  4. Після перевірки всіх даних поставити свій особистий підпис та дату у відповідні поля у нижній частині Заяви-приєднання.

За завершенням цих кроків, Заяву-приєднання слід від’єднати від рахунку та передати її до Дніпропетровської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”. Це можна зробити, надіславши її на поштову адресу компанії (м. Дніпро, 49000, вулиця Шевченка, 2), залишивши у спеціальній скриньці у найближчому Центрі обслуговування клієнтів у Дніпропетровській області або передавши контролеру під час його чергового візиту до вашого будинку.

Компанія “Дніпропетровськгаз” рекомендує споживачам познайомитися з умовами нового договору, які доступні на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання в енергетиці та комунальних послугах (НКРЕКП), а також у газеті “Вісті Придніпров’я” №40 (4143) від 5 жовтня 2023 року чи на веб-сторінці газорозподільної компанії в розділі “Важлива інформація”.

Корисна інформація: Цифровий прорив в рибній галузі України: “еРиба” робить рибальство легшим і ефективнішим

Ця ініціатива впроваджена з метою полегшити перехід споживачів на нового оператора розподілу та зробити процес укладення нових договорів максимально доступним та зручним для мешканців Дніпропетровської області.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів