Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

До Лозуватського ліцею Лозуватської сільської ради завітав Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр

0
(0)
18 січня до Лозуватського ліцею Лозуватської сільської ради завітав Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр з виставою «Хто подолає дракона? (як ледь не з’їли королівну Паляничку)» та майстрині Петриківського музею етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва. Захід відбувався у 2 зміни.
На захід було запрошено дітей пільгової категорії Лозуватської громади: Лозуватський ліцей імені Т.Г. Шевченка, філія Лозуватської гімназії Лозуватського ліцею імені Т.Г. Шевченка, філія Лозуватська початкова школа Лозуватського ліцею імені Т.Г. Шевченка, «Червоношахтарської гімназії», «Гейківська гімназія».
На дітей чекало яскраве, інтерактивне, театралізоване дійство, де вони танцювали, співали, брали участь у флешмобах і конкурсах. Малеча із задоволенням взяла участь у майстер-класі з петриківського розпису. Діти, окрім заряду позитивних емоцій, отримали солодкі подарунки.
Повідомила у на свій фейсбук сторінці Анастасія Кривопуск.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!