Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

До Дніпропетровщини переїхало 18 підприємств переселенців

Новини Дніпропетровської області

5
(3)

27-го червня очільник Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко у своєму телеграм каналі розповів про підприємства, які через війну переїхали до нашої області. Пише сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

До нашої області переїхали 18 підприємств-переселенців – з Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей. Дев’ять вже стали до роботи. Серед них завод спеціального кріплення, виробництва паперової упаковки та поліетиленової плівки, логістична та швейні компанії. Зараз монтують лінії виробництва два великі заводи машинного обладнання. Ще 28 підприємств розмістили у нас свої склади. Продовжуємо «тримати» економічну рівновагу. Наближаємо перемогу на всіх фронтах. Написав у соцмережахх= очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

До Дніпропетровщини переїхало 18 підприємств переселенців

Ми нагадаємо, що через активні бойові дії більшість підприємств на територіях, які зараз тимчасово окуповані змушені або закритись, або переїхати на підконтрольно Україні територію. Оскільки економіка держави повинна працювати то ж для підприємств переселенців створюються належні умови.

До Дніпропетровщини переїхало 18 підприємств переселенців

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів