Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Для дітей сиріт в Криворізькому районі будують сучасний малий груповий будинок

Новини Вакулівської громади

5
(1)

У Криворізькому районі в селі Вакулове почали зведення малого групового будинку для дітей сиріт.Будівництво об’єкту здійснюється у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”. Про це на власній сторінці повідомляє голова Дніпропетровської ОДА та очільник Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко.

На території Вакулівської об’єднаної територіальної громади почали зведення з нуля малого групового будинку для сиріт з сучасним оснащенням необхідним для комфортного проживання дітей. Аналогічні проєкти вже існують на території Дніпропетровської області.

Груповий будинок для дітей позбавлених батьківського піклування це нова сучасна реформа старій системі дитбудинків. Система передбачає розвиток дітей під наглядом вихователя, проте в максимально домашній обстановці. Дітям буде надано змога вчитись у школі за місцем проживання і таким чином соціалізуватись.

Метою діяльності малого групового будинку є забезпечення умов проживання для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі дітей з інвалідністю, та осіб з їх числа шляхом їх догляду та виховання в умовах, максимально наближених до сімейних, соціалізації та підготовки до самостійного життя, організації надання їм комплексу необхідних послуг, зокрема у громаді, сприяння поверненню дітей в біологічну сім’ю або влаштування в сімейні форми виховання. Зазначено у положенні прийнятим Кабінетом Міністрів України “Про малий груповий будинок”.

Більш детально з офіційним документом про “Малий груповий будинок”

Діти будуть забезпечені усім необхідним для навчання в загальноосвітніх закладах. Харчування та умови теж передбачені законом та  положеннями кабміну. Як це буде на практиці ми вивчимо й обов’язково надамо всю повну інформацію в публікаціях сайту новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ“.

Наразі вирито котлован під будівлю та прибудинкову територію. Роботи на початковому етапі та вже почато заливку фундаменту. На території планується будинок та біля нього дитячий майданчик і все, що необхідно для дитячого дозвілля.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів