Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Деталі про госпіталізацію мера Кривого Рогу Юрія Вілкула в інститут серця в Києві

Мер Юрій Вілкул в лікарні

5
(1)

13-го листопада офіційно стало відомо, що діючий міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул був госпіталізований в інститут серця Бориса Тодурова у Києві. Офіційна прес-служба міськради виконкому заявляє про нормальне самопочуття очільника міста проте у сайту новин Кривого Рогу “Кривий Ріг ПОСТ” інша інформація.

Офіційні джерела криворізького виконкому повідомили, про плановий огляд мера Кривого Рогу. Раніше було відомо, що у Юрія Григоровича серйозні проблеми з серцем. В гострі і важливі для міста часи він завжди опиняється на лікарняному ліжку Останній раз це сталось після перемоги “Революції гідності” і коли сепаратисти хотіли захоплювати міську раду у 2014 році. Тоді місто лишилось без керівництва. Цього разу епідемія коронавірусу і локдаун, з яким сильні міські голови не згодні миритись, в цей момент Юрій Вілкул знов зникає… Політичні експерти говорять, про те, що ця втеча від сильних рішень.

Ще за декілька днів до появи офіційної інформації Юрій Вілкул скасував усі офіційні заходи з своєю присутністю. За нашими джерелами з виконкому криворізької міської ради, які ми не можемо офіційно підтвердити, маємо інформацію про серйозне погіршання здоров’я у Юрія Вілкула. Та на виборчу кампанію до другого туру виборів у міські голови Кривого Рогу це вплинути не повинно.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!