Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Депутати Криворізької районної ради нарешті виділили кошти на потреби громад

Новини Криворізького району

5
(2)

3-го жовтня відбулась чергова 4-та сесія Криворізької районної ради, на якій розподілили залишки коштів основного фонду, що не могли зробити це раніше. Гроші пішли місцевим громадам на  їх потреби. Крім цього депутати спромоглись внести зміни до бюджету району і виділити кошти громадам на інфраструктуру. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

На черговій сесії Криворізької районної ради був присутній голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко.

На засіданні депутати розподілили залишки коштів іншої дотації з місцевого бюджету у сумі 253 тисячі гривень. Депутати Криворізької районної ради нарешті виділили кошти на потреби громад До бюджету Новопільської сільської ради; залишки коштів на основному рахунку загального фонду районного бюджету у сумі 14 400 тис. грн.: Глеюватській сільській раді – 4 800 тис. грн., Лозуватській – 4 800 тис. грн., Новопільській – 4 800 тис. грн. Інформацію про це повідомляє наш сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на офіційні джерела публічної інформації.

Окрім цього депутати внесли зміни до районного бюджету. Так враховуючи обсяг вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету. Серед інших статей кошти розподілено на важливі для мешканців Криворізького району соціальні об’єкти: так, 150 тис. грн. Депутати Криворізької районної ради нарешті виділили кошти на потреби громад– на утримання дитячого оздоровчого табору «Зміна»; 100 тис. грн. – на утримання центру соціально-психологічної реабілітації «Надія»; 400 тис. грн. – на оплату комунальних послуг та енергоносіїв по КП «Софіївська центральна районна лікарня»; 470 тис. грн. – на оплату робіт по об’єкту «Нове будівництво мережі водопостачання в с. Благодатне Широківської селищної ради Широківського району Дніпропетровської області»; 81 тис. грн. – для придбання металопластикових вікон та міжкімнатних дверей у медичній роті військової частини А3283; 250 тис. грн. – на придбання паливно-мастильних матеріалів для Криворізького районного управління поліції й т.д.

Депутати Криворізької районної ради нарешті виділили кошти на потреби громад

Вас зацікавить новина: Мінсоцполітики України назвали середній розмір субсидій на зимово-опалювальний період та чи вистачить у держави коштів на виплати.

 

Більшістю голосів народні обранці Криворізького району ухвалили договір продовження оренди будівлі райради з Криворізькою райдержадміністрацією.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів