Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Депутати Кривого Рогу не підтримали петицію про заборону підвищення вартості проїзду в міських маршрутках

Новини Кривого рогу

5
(1)

26-го січня на черговій сесії Криворізької міської ради було розглянуто петицію громадян, де вимагалось заборонити підняття граничної вартості проїзду в маршрутках Кривого Рогу. Про це повідомляє   сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Наприкінці пленарного засідання депутатів традиційно розглядаються петиції, які набрали 1000 голосів. Цього разу містяни Кривого Рогу підтримали ініціативну петицію, де пропонується залишити вартість проїзду в маршрутках кривого рогу на сьогоднішньому рівні.

На захист думки про необхідність підняття вартості проїзду виступив голова громадської організації “Криворізька спілка власників пасажирського автотранспорту” Іванову Олегу. Доповідач розповів, що необхідність підняття вартості проїзду зумовлено підвищенням вартості палива і цін на запчастини для ремонту, проте не назвав конкретних даних, що підтверджують думку доповідача. Не дивлячись на не впевнену позицію виступаючого спікера депутати Криворізької міської ради не підтримали петицію про заборону підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Кривого Рогу.Кнопку “ЗА” натисло усього 15 депутатів міської ради.

Нагадаємо, що наразі вартість проїзду в маршрутних таксі Кривого рогу становить 8 гривень, проте нещодавно до 1-го грудня 2021 року вартість проїзду становила 7 гривень. Наразі виконком міськради оголосив про громадське обговорення й прийом пропозицій з ініціативи підвищення граничної вартості проїзду до 10 гривень. Про це ви можете більш детально ознайомитись у публікації нашого сайту Кривий Ріг ПОСТ, що була розміщена раніше.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів