Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Депутати Кривого Рогу можуть незабаром перейменувати проспект Гагаріна на честь колишнього мера Костянтина Павлова?

Новини Кривого Рогу

5
(4)

Проспект Гагаріна планують перейменувати на честь міського голови, який покінчив з життям самогубством? Така петиція була зареєстрована 16-го травня на сайті електронних петицій Криворізької міської ради. На даний час необхідну кількість для розгляду на сесії міськради, а саме 1000 голосів набрано. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Ще сьогодні зранку петиція мала 136 голосів, проте їх кількість різко збільшилась, що говорить про накрутку голосів. Депутат Криворізької міської ради Наталя Шишка припускає, що чиновники включили адмін ресурс, аби петиція набрала необхідну кількість голосів і вже найближчу сесію планується винести це питання. Депутат обурена, що таке рішення виноситимуть на закритій для громадськості сесії.

Зареєстровано петицію до міської ради про перейменування проспекту Гагаріна на проспект Костянтина Павлова. Як пише автор петиції Богуславський Дмитро Наумович, Павлов теж (очевидно, нарівні з героями сучасної російсько-української війни) заслуговує на увічнення пам’яті. Про самі заслуги ні слова.
Збір підписів під петицією почався 16 травня, і на ранок сьгоднішнього дня їх було 139. Станом на зараз вже більше 800. Не виключено, що для стрімкого досягнення результату в 1000 голосів включено адмінресурс. і навіть підгадали з завершенням розгляду петиції до чергової сесії міської ради, яка, звісно ж, пройде у закритому режимі, через що широка громадськість ризикує так і не дізнатись про заслуги Павлова. Може, це голосування в якості народного депутата за диктаторські закони, чи голосування проти мовного закону, чи за пільгу по сплаті за землю “для ахметова” на шкоду бюджету громади. Чи, може, його заслуга в тому, що він висувався на міського голову від забороненої нині партії – ОПЗЖ, підписавшись під її програмою і вдаривши по руках з Кивою та Рабіновичем.
Хотілось би нагадати, що за нинішньою кампанією перейменування об’єктів топоніміки стоїть народна ініціатива, викликана бажанням позбутись всього проросійського і увічнити пам’ять героїв нинішньої російсько-української війни. А не бажанням увічнити тих, хто пов’язав себе з проросійcькою партією. Причому у випадку Костянтина Павлова – пов’язав посмертно. – Написала на своїй сторінці у facebook демутат міської ради Кривого Рогу Наталя Шишка.
Сама петиція дуже коротка, вона складається з декількох речень. В ньому автор Дмитро Богуславський просить увіковічнити пам’ять міського голови Костянтина Павлова.

Нагадаємо, зло на минулих виборах міського голови крісло мера зайняв Костянтин Павлов член проросійської партії “Опозиційна платформа За життя” яка нині заборонена в Україні. Він вважався політиком з проросійськими поглядами. На посаді він пробув майже рік після чого пролунала звістка про самогубство очільника Кривого Рогу. Про те, що Костянтин Павлов наклав на себе руки повідомляє офіційна позиція слідства.  Проте його політичні соратники й друзі говорять про вбивство колишнього очільника Кривого Рогу.

Згідно з Українським законодавством перейменовувати вулицю на ім’я людини що загинула можна тільки через 5 років.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів