Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Депутати Апостолівської міськради виділили майже 15 мільйонів на армію, правоохоронців та рятувальників

Новини Апостолівської громади

5
(1)

На останній бюджетній сесії Апостолівської міської ради було прийнято важливе рішення – задекларувати наміри виділити 10% доходів бюджету міста на допомогу Збройних Сил України. Про це з трибуни озвучив Дмитро Білоненко, депутат від ВО “Свобода” у Апостолівській міській раді. Ініціатива правової депутатської комісії була підтримана іншими депутатами.

15 лютого відбулася 69-та сесія Апостолівської міської ради, де  Леся Міхно, очільник міськради, звітувала за свою роботу та роботу депутатського корпусу. Також на сесії було виділено майже 15 мільйонів гривень на допомогу Збройним Силам України, правоохоронцям та рятувальникам ДСНС нашої громади.

Представники військових подякували Апостолівській громаді за кошти на дрони, які є надзвичайно важливими для армії. Крім цього, на сесії міськради було прийнято рішення щодо виділення коштів на:

  • Закупівлю техніки та обладнання спеціального (військового) призначення.
  • Придбання квадрокоптерів (DJI Mavic 3) та інших безпілотних літальних апаратів.
  • Придбання FPV дронів, дронів Кажан Е630.
  • Радіостанцій Motorola з шифруванням.
  • Придбання лазерних вказівок, планшетів, карт пам’яті.
  • Прожекторів, зарядних станцій, електрогенераторних установок та іншого обладнання довгострокового призначення.

На сесії також було розглянуто питання щодо внесення змін до ряду програм з метою підтримки комунальних підприємств, а також виділено кошти на вирішення комплексу соціальних проблем та надання матеріальної допомоги мешканцям громади. Про це повідомила Секретар Апостолівської міської ради на своїй сторінці у Facebook.

Також було жваве обговорення питань ремонту доріг, особливо тих, які не стоять на балансі Апостолівської громади, але належать області. Депутати активно обговорювали можливі варіанти розв’язання цієї проблеми, але питання про знайдення коштів залишається відкритим.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів