Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Депутат Криворізької Міської ради Юрій Морозов, про ймовірну педофілію знайомого йому директора школи

0
(0)

Депутат криворізької міської ради Юдій Морозов опублікував свою позицію по звинуваченні у Педофілії свого знайомого директора 115-ї школи, на своїй сторінці у фейсбук

Зараз буде лонгрід, про не дуже приємне, але важливе.

Отже, чи ви в курсі, що якщо побачите порно-контент, який хтось розповсюджує через говно-пабліки про когось з ваших знайомих,
а потім ви ще зрозумієте, що цю історію підв’язують під вас, щоб вас дискредитувати,
і ви, палаючи праведним гнівом, зрозумієте, хто за цим стоїть,
і напишете цій людині в приватне повідомлення текст, на кшталт “Ну ок, ви хочете знищити мене, давайте, пробуйте, але нащо ви тій людині життя ламаєте, у тебе ж самого донька підростає!” і прикріпите скріншот з тим, що вас розлютило (реально один, нагадую, в приватній переписці, одній людині!),
то ця людина може написати заяву в поліцію і вас звинувачуватимуть в кримінальному правопорушенні?
А якщо йтиметься про неповнолітню особу, то вам загрожує ув’язнення на 5 років.
Тепер знаєте.
А Сергей Плотников не знав.

Я чесно думав, що нам вдасться не лізти публічно в цю історію, але нам не лишають вибору, бо йдеться про честь і гідність. І про мораль. І про процеси в освіті. І головне, про дітей.

Я кілька років тому познайомився з Сергієм, директором 115-ї школи, що на ПівдГЗК. Зустрічався з великим упередженням, адже чув про його тісні зв’язки з вілкулівською владою в Інгулецькому районі, про те, як вони там ефектно освоювали гроші на його школі, про його негативне ставлення до Революції Гідності…
А потім ми говорили кілька разів, і я з величезною радістю і, боячись спугнути, все ж відчув надію, що переді мною ще один випадок того, як людина кардинально змінює свої погляди і переходить “на бік добра”.

А потім я побачив, як дбайливо він ставиться до своєї школи і, схоже, є дійсно директором-фанатиком. Ще пізніше побачив, як люблять його діти і як масово готові вписуватися за нього вчителі і батьки школярів. А вписуватися довелося не раз, адже Плотніков таки пішов проти системи. І почав вигрібати. Від таємничих пожеж на території школи до звільнення і наказів прямим текстом не йти на новий конкурс на посаду директора. А він пішов, і виграв. От тоді ы ми вперше публічно вписалися за Сергія, бо стало очевидно, що конкурс можуть зробити “так, як треба”. Довелося проконтролювати, щоб зробили по-чесному )

При цьому у нас з ним ніколи не йшлося ні про вступ в партію, ні про балотування. Але зрозуміло, що для вілкулівської системи, якщо на конкурсі з’являється Svetlana Sova, це значить, що директора вже “заангажували”. Люди ж чітко по собі міряють.

Вже тоді, до речі, почали в замовних брудних статейках на Плотнікова вспливати натяки на його аморальність, які спиралися на якесь “порно в школі”. Виявилося, там дійсно була жахлива історія, коли дитину шантажем змусили робити знімки, які гуляли інтернетом. Директор з педагогами допомагали, як могли, скаржилися в ювенальну поліцію, працювали з родиною… Затихло. А ось тепер цю тему знов почали витягати.

Плотніков звів в купу найпростіші доступні йому дані, і зрозумів, що до цієї теми причетний “інтернет-маркетолог”, його колишній приятель, і кум голови Інгулецької райради Жеребила, з яким Плотніков раніше дуже близько був пов’язаний. Нєкто Руслан Шамрін. Сергій впевнений, що саме цей “професіонал” допомагає своєму товаришу в інтернет-війнах – замовні статейки, боти і все таке. Саме йому Плотніков і написав довгий емоційний пост про “червоні лінії моралі, яких у них нема”, про “дитину і про мотузку, яку вони милять для неї”. І на свою біду прикріпив той скрин. Колишній друг, вочевидь, отримав наказ і написав заяву в поліцію. Розповсюдження порно, щоб ви зрозуміли. Таки реально стаття, особливості нашого кодексу. Хоча там багато нюансів, і адвокат Сергія впевнений, що шанси довести невинуватість великі.

Потім обшуки, вилучення техніки, допити. І брудна стаття (повний скрин в першому коменті) з купою репостів. Де директор раптом став… “педофілом”. І при цьому ці товариши вирішили одним пострілом по кільком мішеням влучити. Треба втопити норовливого директора, який не поступається місцем в школі, що за його директорства раптом стала майже елітною. І який відмовляється схєматозіть, і при цьому дуже багато знає. А тут, вияляється, ще і партію, яка вже як мозоль набридла, можна замочити скандалом, та ще яким – “педофільським”. А потім дуже прозорі натяки, як все можна вирішити – написавши заяву на звільнення.

Ну що ж, вілкули-жеребіли, ви не лишаєте нам вибору. Доведеться воювати і на цьому фронті. Воювати, як завжди, будемо тим, що маємо: відкритістю і чесністю. Сьогодні Плотніков і Сова вийшли на прес-конференцію, де все пояснили і дали відповіді. А ще туди прийшли десятки батьків і вчителів, які також готові битися за свого директора. І я знаю, що коли буде треба, прийде значно більше. Я на власні очі бачив, як під час минулої атаки на захист Сергія сходилося пару сотень батьків! Ну і, зрозуміло, дитину, якщо її справу знов активно витягатимуть назовні, ми будемо захищати окремо.

А я, мабуть, тепер докладу зусиль, щоб Сергій пішов балотуватися. Від “Сили Людей”. Звичайно, вибір буде за ним. У нього син на пару місяців старший за Мар’яна і вагітна дружина. Тому я зрозумію будь-який його вибір, навіть здатися і відійти в бік, щоб не травмувати родину ще більше. Але, схоже, цей варіант не про нього.

В другому коменті – стрім з прес-конференції, якщо є сумніви – послухайте уважно, подивіться до кінця, там багато слів від батьків, які пояснюють майже все…

ЗІ: до речі, як раз під час прес-конференції, брудня стаття з ТиповогоКривогоРогу чомусь зникла ))

Текст зі сторінки Юлія Морозова

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів