Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Чергова сесія Апостолівської міської ради була присвячена звітності про діяльність за минулий рік

3.3
(4)

16-го лютого в Апостолівській міській раді пройшла чергова сесія на якій депутати розглянули ряд важливих питань, прийняли звіти відділів міськради та заслухали звіти голів старостянських округів. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Чергове засідання депутатів Апостолівської міської ради було присвячено в основному звітам відділів виконкому міськради. Депутати заслухали звіт про виконання бюджету у 2021 році у різних сферах життєдіяльності громад — це медицина, освіта та інші. Окрім цього прозвітували про свою роботу за минулий рік голови старостянських округів Апостолівської громади.

Прозвітувати про свою роботу минулого року прийшов представник Криворізької східної прокуратури Шелест Роман Миколайович. Прокурор розповів про напрямки діяльності та результати. Про це ми розповімо детальніше у наших наступних публікаціях.

Чергова сесія Апостолівської міської ради була присвячена звітності про діяльність за минулий рікЧерговий раз на початку засіданні виступив депутат від ВО “Свобода” Дмитро Білоненко, який підняв питання про важливість звіту перед громадою і депутатами очільника відділку поліції Апостолівської громади. Депутат обурений ігноруванням поліції запитів про звіт вже колишнього керівника відділу №9 Апостолівської громади.Дізнавшись новину про нового керівника поліції громади Дмитро Олександрович виразив сподівання, про плідну співпрацю з міськрадою на користь жителів Апостолівщини.

На виступ записалась також депутат від партії “Слуга Народу” Тетяна Чабаненко яка розповіла про основні засади Економічного паспорта Українця та його переваги. Депутат звернула увагу, що кожен новонароджений українець по досягненню повноліття матиме від держави стартовий капітал. Тетяна Чабаненко також розповіла про засади територіальної оборони. Депутат наголосила на тому, що чутки про обов’язковий примус вступу до тероборони  — це неправда. Формування є добровільним для кожного жителя Апостолівської громади та Криворізького району загалом.

Чергова сесія Апостолівської міської ради була присвячена звітності про діяльність за минулий рік

Крім основних питань депутати встигли поспілкуватись про плани й цілі на поточний рік. Обговорили майбутні ймовірні реконструкції об’єктів та перспективи розвитку громади. Більш детально в наших наступних публікаціях.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів